אנשים מספרים על הצלחה מדהימה בטיפול אורן זריף פסיכוקינזיס

בשיטת הטיפול של אורן זריף בחלק גדול מהמקרים יש צורך בטיפול אחד בלבד.מטרת הטיפול היא להשפיע על


האזורים החסומים והנעולים בשדה האנרגיה של הגוף על מנת שלגוף תהיה היכולת ליצור תהליך ריפוי עצמי בסימפטומים הקיימים מהם סובל המטופל לכן אין צורך לפרט מה הבעיה ממנה אתם סובלים רק לקבוע תור ולהגיע.סוד המוח האנושי, כיצד הגוף מרפא את עצמו? האם הגוף יכול להתגבר על כל מחלה?

כשהוא רק רוצה, המוח שלנו יכול לשלוט על הגוף בצורה מקסימלית. כיצד זה קורה? אפשר לגרום למוח לשלוט בבריאות האדם דרך תת המודע.

איך זה עובד ואיך נראות התוצאות בשטח? כל הפרטים בכתבה הבאה


יכולותיו של המוח הן כה עצומות, הפוטנציאל שלו הוא כה כביר עד כי אין דבר אשר ייבצר ממנו. הטיפול של אורן זריף מתבסס על ההנחה כי יש ביכולתו של המוח לרפא ולתקן כל בעיה, חולי, מדווה, פגיעה או פציעה בגוף. כמי ששולט בכל תא ותא בגוף, עד אחרון התאים, אין למוח כל מגבלות. ברצותו אין דבר שאינו יכול לעשות בגופו.


איך המוח שלנו יכול לשלוט בבריאותנו?


לבני-אדם רבים יכולת לבקש התערבות של המוח לתיקון ולריפוי פגיעות ומדווים שונים בגופו גם ע״פ שיטתו של פרופסור ג׳וזף מרפי זה עובד ברוב המקרים. גם מרבית הרופאים הקונבנציונליים מסכימים שזה עובד, ומקבלים זאת כעובדה בדוקה ומוגמרת.


כשהתת מודע חושף את סודות המוח

המוחות שלנו אינן חושפים בקלות את סודותיהם. מסיבות השמורות עמם אין בהם נכונות רבה להיענות לבקשותינו. לכן אני פונה לתת-מודע. אני עוקף את התודעה שאינה רוצה לשתף פעולה בריפוי הגוף שלה עצמה. לתת-מודע יש שיג-ושיח שוטף עם המוח, ברמה שאיננו מודעים לה, ומכאן שמו. באמצעות התת-מודע, הפעלת היכולות המיוחדות של המוח נעשית יותר זמינה. באמצעות כוחות התת-מודע מצליח אורן זריף לרכך את הגישה של המוח, ולגרום לו לשתף פעולה בתיקון הליקויים.


אורן זריף מסקרן את ערוצי התקשורת בארץ ובעולם. כיצד אדם אחד עם שליטה אבסולוטית בתת המודע המצוי בכולנו מצליח היכן שטובי הרופאים והמומחים מרימים ידיים?כיצד הוא עושה זאת? אורן זריף הוא תופעה שאף מומחה עוד לא הצליח להסביר. בין היתר טיפל בהצלחה בנכים, משותקים, שבץ מוחי, סרטן, פרקינסון, כלי דם, בעיות לב קשות, פריצות דיסק, פיברומיאלגיה, לחץ דם, עיוורון, פסוריאזיס, דיכאון, סכיזופרניה, בעיות פוריות, תפקודי כליות ובעיות כבד ועוד מחלות חשוכות מרפא.