שיקום מהיר לאחר אירוע מוחי - אורן זריף מחזיר למטופלים את היכולת לתפקד לדבר וללכת!אורן זריף מטפל מזה 20 שנים בהצלחה רבה באנשים רבים מהארץ ומרחבי העולם בשיטת הפסיכוקינזיס. בזכות הטיפול בכוח התת מודע מצליח זריף לרפא שלל בעיות ומחלות הקיימות כיום בקרב רבים, כולל חולים אשר לקו באירוע מוחי ונשארו עם נזק נוירולוגי או מוטורי (תנועתי), הפוגע קשות באיכות ובשמחת החיים שלהם ושל הסובבים אותם אשר דואגים ומטפלים בהם באהבה.אירוע מוחי (או בשמו השני שבץ מוחי) מתרחש כאשר מסיבה כלשהי מופרעת בפתאומיות זרימת הדם למוח. מצב זה עלול לגרום לנזק נוירולוגי אשר יכול להתבטא בצורות שונות ובהן הפרעה בדיבור, קושי בהליכה, חולשה או שיתוק בגפיים ועוד, זאת בהתאם להתפשטות הנזק במוח (כמות התאים שנפגעו) ולמיקום הפגיעה. אירוע מוחי אף עלול לגרום למוות.

אירוע מוחי נפוץ בעיקר בגיל המבוגר, כאשר הגורם העיקרי לו הוא לחץ דם גבוה, אך עישון, סוכרת, כולסטרול ושומנים גבוהים בדם מעלים את הסיכון ללקות בו.


שבץ מוחי הוא אירוע חירום וחשוב לתת מענה רפואי מהיר ככל הניתן שכן לכל רגע יש משמעות והנזק המצטבר עלול להיות קיצוני במהירותו והשפעתו על המצב החולה.

הנזק הנוירולוגי הנגרם כתוצאה מהשבץ משתנה מאדם לאדם אך עלול להישאר לכל החיים... ברבים מהמקרים הרפואה הקונבנציונלית תציע למטופל טיפולים להורדת לחץ הדם ודילולו, טיפולי פיזיותרפיה מכאיבים וארוכים אשר יעילותם משתנה מאחד לשני וברבים מהמקרים אינה מביאה את האדם לשיקום מלא או אפילו משמעותי ומשאירה את האדם עם נכות תמידית.


הטיפול הייחודי של אורן זריף בעזרת כוח התת מודע מצליח להביא לשיקום משמעותי ולשיפור גם במקרים בהם הצהירו הרופאים כי אפסה התקווה והנזק הוא תמידי.

הזוג שוורץ: "שיפור ושיקום מדהימים וללא הכר! משהו מבפנים השתנה"

כמו במקרים רבים אחרים של חולים אשר עברו שבץ מוחי מגיעים אל זריף, הגיעו גם בני הזוג שוורץ, לאחר ש-י' עבר אירוע מוחי.


כך מספרת אשתו של י' בהתרגשות: "אחרי האירוע המוחי, בעלי לא הצליח לדבר, לתפקד, ללכת. היו לו קשיים בתקשורת, הדיבור היה על הפנים ותודות לטיפול ולמודעות שהכניס בו אורן הוא ממש השתפר, לאין הכר! הוא מדבר הרבה יותר טוב, מתהלך יותר טוב, המודעות שלו הרבה יותר טובה והרצון שלו להשתפר. משהו מבפנים השתנה אצלו לגמרי. אנחנו מודים לך מאוד, אתה המלאך שלנו אורן!".


רבים ממטופליו של זריף מגיעים אליו לאחר שניסו והתנסו בכל סוגי הטיפולים הקיימים אך לא מצאו מרפא ומזור לכאבם או מחלתם. לאחר שביקרו אצל טובי ומכובדי הרופאים הם מגיעים אל אורן, לעתים מיואשים, בשארית תקוותם, ויוצאים מהטיפול אצלו נפעמים, מרוגשים מלאי תקווה כי סופסוף מצאו מענה ומרפא למצבם.

השיפור במצב המטופל מורגש כבר מהטיפול הראשון ברוב רובם של המקרים ולא משאיר מקום לספק כי יש לזריף יכולת ריפוי משמעותית ונדירה.