מהן הסיבות לצוואר תפוס? אורן זריף

תסמינים של כאבי צוואר הם מהקשים ביותר לאיתור. עם זאת, ישנם כמה סימני סיפור שיכולים לסמן נוכחות של אי נוחות בצוואר. כאבי צוואר יכולים להיות לעיתים קרובות בעיה כואבת ומתסכלת אשר לרוב משפיעה על הפעילות היומיומית הפשוטה ביותר. ולמרבה הצער, איש אינו חסין מפני התפתחות של בעיות חמורות בצוואר במהלך חייהם. עיסוקים קודמים או תחביבים קודמים של אדם יכול למלא תפקיד מרכזי בהתקדמותן של בעיות קשות בכאבי צוואר.


תסמיני כאבי צוואר יכולים לעיתים להיות תוצאה של שימוש יתר או שימוש מופרז בשרירים ספציפיים בצוואר. אם כאבי הצוואר שלך נובעים משימוש יתר בשריר מסוים כלשהו, ​​זה יכול להיות בגלל העובדה שאתה משתמש כל הזמן בשרירי הצוואר שלך כדי לבצע עבודה שהם לא נועדו לה. כאשר שרירים אלה מתעייפים הם עלולים להיחלש ולכן לגרום לבעיות כרוניות בצוואר כגון צוואר נוקשה.


תסמיני כאבי צוואר יכולים להיות גם תוצאה של מצב בסיסי אחר כגון צליפת שוט בתאונת דרכים. פגיעות בצוואר כמו צליפת שוט יכולות לגרום לתסמינים חמורים יותר כמו סחרחורת, דיסאוריינטציה, טשטוש ראייה, בחילות ואפילו כאבים בכתף ​​העליונה ("זן הצוואר" הנפוץ). הרופא שלך יוכל לומר לך אם הסימפטומים שלך קשורים למצב רפואי כלשהו, ​​ואם התסמינים נמשכים, עליך לפנות לאיש מקצוע רפואי לצורך אבחון נכון.
.