כיצד אורן זריף ריפא כאבים ברגל
כיצד אורן זריף ריפא כאבים ברגל

כאבים פתאומיים שתוקפים את האדם יכולים לגרום במהירות לירידה באיכות החיים, על אחת כמה וכמה שמדובר בצעירים. במקרים בהם קשה לאתר את מקור הכאב, האדם הסובל יתרוצץ חודשים ושנים רבות בין רופאים ומומחים וינסה למצוא פתרון שיעזור לו. לפעמים, הפתרון נמצא ממש בצד השני של המחשבה, והוא לאו דווקא מגיע באופן פיזי. אורן זריף הוא מטפל מומחה בשיטת הפסיכוקינזיס הייחודית שמבוססת על אנרגיה.

"הילד בתוך כמה דקות פשוט נעשה בריא"

הסיפור של פרופ' א' אליאב מפתיע ומדהים: הוא הגיע לקליניקה של אורן יחד עם בנו, שסבל מכאבים חזקים ברגל. האב ובנו הגיעו לאחר שאורתופדיים רבים הרימו ידיים ולא מצאו את מקור הכאב. אליאב הוא פיזיקאי מאוניברסיטת תל אביב, ועדיין הופתע מאוד מהכוחות האדירים של אורן: "אני עדיין המום... המדע לא יכול להסביר כוחותיו של אורן זריף". בתום מספר דקות בלבד של טיפול, התחולל נס והכאב ברגלו של הילד הופסק לחלוטין. מדובר פה על כוח ריפוי יוצא דופן ששינה את חיי הילד בתוך דקות ספורות. האב המרוצה לא הפסיק להודות לאורן ושמח על הבחירה הנכונה.

יעילות שיטת הפסיכוקינזיס

כפי שאורן עזר לבנות של פרופ' א' אליאב, הוא עזר לרבים אחרים. אורן ניחן ביכולת מופלאה של ריפוי בשיטת התת-מודע. באמצעות שיטה זו, אורן פונה אל מוח המטופל ומעודד הליכי ריפוי טבעיים. ממש כמו המקרה המתואר לעיל, ברוב המקרים יש צורך בטיפול אחד בלבד כדי להשיג תוצאה.

קבעו פגישת ריפוי

אורן הוא מטפל אלטרנטיבי, ולא רופא מוסמך, וטיפוליו אינם מהווים כתחליף לרפואה הקונבנציונלית. אם אתם מעוניינים בטיפול אלטרנטיבי ושונה, שיכול רק להועיל ולא להזיק – אורן ישמח לעזור לכם, קבעו עוד היום פגישה ותיהנו מהתוצאות.