כיצד אורן הציל את יזרא פ' מגורל כואב ?


כיצד אורן הציל את יזרא פ' מגורל כואב

כאבים חמורים בכתפיים ובמפרקים אחרים בגוף האדם, יכולים להוביל לפתרון בלתי נמנע של ניתוח – הליך מסוכן ופולשני. במקרים רבים, מחפשים החולים פתרון פשוט יותר, שלא יהיה בו צורך לניתוח. רבים מצאו אצל אורן זריף את הפיתרון, שנחשב לעילוי בתחומו ומנע תחת ידיו צורך בניתוחים שונים לאורך השנים.

סיפורו של עזרא פ'

עזרא פ' סבל מכאבים חזקים בשתי הכתפיים שלו, וביקוריו אצל הרופאים הותירו לו ברירה של ניתוח בלבד. עזרא העדיף שלא לפנות להליך מסוכן ופולשני כמו ניתוח, ונמנע מקבלת הטיפול. הוא הגיע האל הקליניקה של אורן, והחל לקבל את הטיפול האלטרנטיבי המיוחל; בתום מספר טיפולים חש כי הכאבים הולכים ונעלמים. כעבור מספר פגישות, הכאבים נעלמו לחלוטין. כמובן שעזרא קיבל את חייו בחזרה והצורך בניתוח נעלם כלא היה : "אורן הציל אותי מכאבים בכתפיים". בזכות אורן, עזרא מרגיש הרבה יותר טוב וכמובן שהוא מודה לו וממליץ עליו לכל המעוניין.

העלמת כאבים ללא צורך בניתוח

השמועות על כוחותיו האדירים של אורן זריף עוברות מפה לאוזן, ומטופלים רבים פוקדים את הקליניקה שלו במטרה לקבל מזור לכאבם. אורן הצליח פעמים רבות לטפל במקרים מורכבים ולבטל צורך בניתוח – הליך ממנו רבים חוששים. הבשורה הזו משמחת מאוד ומעידה על דרך טיפול חיצונית ולא פולשנית שמשיגה תוצאות לא פחות טובות. לרוב, מדובר על פגישה אחת וכבר התוצאות נראות לעין.

הגיעו לקבל טיפול

סובלים מכאבים והרופאים לא מוצאים לכם פתרון הולם? יכול להיות שתהיו מרוצים מטיפול אנרגטי חזק שמועבר על ידי אחד מהמטפלים המוצלחים ביותר בארץ, ששמו הולך לפניו. אורן הוא אינו רופא, אלא מטפל אלטרנטיבי שניחן בכוח עצום, לכן, טיפוליו לא מהווים כל תחליף לטיפול רפואי קונבנציונלי.