כעת, יכול דוד להזיז את היד, לפתוח ולסגור אותה בחופשיות, "אני מודה לאורן על העזרה...


כיצד אורן החזיר יד פגועה לתפקד

פגיעות באיברי הגוף יכולות לנבוע מתופעות שונות כמו אירוע מוחי, מחלות, תאונות וכדומה. אירוע מוחי בעיקר, מותיר אחריו הרס רב ופוגם ביכולות רבות של האדם. לעיתים, גם השיקום שלאחר האירוע אינו עוזר. הבעיות שיכולות לבוא לידי ביטוי הן יציבות לקויה, קושי בדיבור, מחלות רקע, נכות קשיים בהזזת הגפיים, כאבים שונים ועוד.

"היד הפגועה חזרה לתפקד"

ידו השמאלית של דוד ח' עברה טראומה רצינית לאחר אירוע מוחי בו לקה. כתוצאה מנזקי האירוע המוחי, כף ידו השמאלית נותרה קפוצה וחסרת תפקוד. דוד לא יכול היה להניע את היד או לפתוח ולסגור את כף ידו. כמובן שמצב כזה הוא אינו פשוט, והוא מוריד את תפקוד השגרה היומיומי באיבר כה חיוני. דוד ניסה לשפר את מצב ידו בעזרת רופאים שונים, אך ללא הצלחה. היכן שהרופאים לא הצליחו, אורן זריף הצליח לעשות את הבלתי יאומן: "בשלושה טיפולים בלבד אורן זריף הצליח ליישר לי את כף היד, זה פשוט מדהים" דוד אומר בפליאה. כעת, יכול דוד להזיז את היד, לפתוח ולסגור אותה בחופשיות, "אני מודה לאורן על העזרה... ושימשיך לעזור לאנשים".

דרך טיפול ייחודית

בעזרת דרכו הייחודית, אורן מצליח לשנות את חייהם של מטופלים רבים, ביניהם דוד. ההמלצות על טיפוליו של אורן עוברות מפה לאוזן, ולקוחות רבים פוקדים את הקליניקה שלו מידי יום ביומו. טיפול הפסיכוקינזיס מבוסס על שיטת התת-מודע, שדורשת ממוח המטופל לרפא את הבעיות השונות בגוף. ברוב המקרים זקוקים לטיפול אחד על מנת להרגיש תוצאות משביעות רצון.

קבעו פגישה עוד היום

דרך הטיפול של אורן היא דרך אלטרנטיבית, והיא מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. למרות זאת, יש לדעת כי אורן הוא אינו רופא, וטיפולו אינו מהווה תחלופה לטיפול הרפואה הקונבנציונלית. מעוניינים בפתרון שונה לבעיה שלכם? פנו לאורן עוד היום.