אך כיצד תת המודע יכול לרפא מחלות קשות?אורן זריף

כוחו של התת מודע יכול גם לרפא מחלות קשות

תת המודע יכול גם לרפא מחלות קשות. זה יכול לעזור לאדם עם בעיות ביטחון, חוסר הערכה עצמית או אפילו בעיות התמכרות. אם אי פעם עברת תקופה קשה ותהית "מה קורה לי", רוב הסיכויים שכבר יש לך איזושהי מהומה פנימית שמתרחשת במוחך. והתת מודע יכול לעזור לך לרפא.


לתת מודע יש כוח מדהים על מחשבות ורגשות אנושיים. זה יכול להשפיע כמעט על כל היבט בחיינו. זה משפיע על האמונות, המטרות, השאיפות והחלומות שלנו. כאשר תת המודע שלנו אינו מתפקד כראוי, אנו חווים את החיים כאילו הם מתרחשים "באופן חמור".


יש משהו כל כך עמוק ועוצמתי בתת המודע שקשה אפילו לדמיין אותו. תת המודע לא סתם "נעלם", "חוזר" או "נעלם". אם הבעיה בחיינו נמשכת, היא יכולה אפילו להתעמק ובעייתית יותר. תת המודע הוא כמו גידול ענק בתוכנו. זה הרבה יותר חזק ממוחנו המודע ובעל יכולת לרפא מחלות קשות ואף לתרום לרווחה.


אנשים חושבים שברגע שהגוף חולה, אז גם הנפש. זה שקרי לחלוטין. מוחנו הוא כלי הריפוי החזק ביותר שלנו. יש לנו את הכוח לרפא את עצמנו ואחרים. אם אנו סובלים ממחלות, מבעיות נפשיות או מבעיות רגשיות, סביר מאוד שמוחנו תורם לנושאים אלה.מה קורה כשתת המודע שלנו לא מאזן? התוצאה היא שורה שלמה של בעיות. המוח ישכנע אותנו שאנחנו צריכים יותר כסף, יותר אוכל, יותר כוח, יותר אגו וכל שאר הדברים שהוא שכנע אותנו להאמין שהם באמת נחוצים. אבל אם נמשיך להתעכב על הדברים האלה, נמשיך לבטא את הבעיות שלנו. תת המודע יכול גם לרפא מחלות קשות.


אז איך תת-מודע בריא עובד? זה מתחיל בשליחת הודעות חיוביות אלינו מתת המודע. זה משחזר תמונה חיובית של עתידנו על ידי שליחת האותות הנכונים. אם נקשיב ונקבל את המסרים האלה, יהיה הרבה יותר קל לרפא את גופנו ואת מוחנו.


אך כיצד תת המודע יכול לרפא מחלות קשות? זה פשוט. כאשר מסר שלילי ממשיך להישלח אלינו, גופנו יגיב בכאב וסבל. אנו עלולים לחוות כאב ראש, קלקול קיבה או להרגיש ברע ללא סיבה נראית לעין. על ידי הבחנה בסימנים אלו תת המודע יתקן זאת באמצעות שליחת מסר חיובי נוסף.


אז בפעם הבאה שאתה מרגיש רע, הסתכל על הידיים או אפילו על הרגליים. אם אתה רואה שהם חולים, זה אומר שהתת מודע אומר לך שמשהו לא בסדר. המפתח לתיקון כל בעיה בחיים שלך הוא קודם להבחין בה ואז לתקן אותה.