דרך נוספת לעורר את תת המודע היא לשלוח אישורים ברורים וחיוביים לתת המודע שלך. אורן זריף

הדרך הטובה ביותר לעורר את כוחו של תת המודע

אחת הדרכים לפתח קשר עמוק יותר עם אלוהים היא לעורר את כוחו של תת המודע. לתת מודע חזק יש פוטנציאל לפתוח את כל הפוטנציאל היצירתי שלנו. למעשה, התת מודע הוא הולוגרמה לרצון האל, כך שככל שתעבדו יותר בתחום זה, כך תתקרבו למצב התודעה האלוקי ההוא. מאמר זה ילמד אותך כיצד לעורר את כוחו של תת המודע. נבחן שלוש דרכים לעשות זאת.


מדיטציה והדמיה הן שתי דרכים פופולריות לעורר את תת המודע שלך. באמצעות מדיטציה תוכלו לקבל גישה לתת המודע שלכם ולהתמקד ביצירת תמונות חיוביות. התמקד במילה "אני" ובתמונה שאתה משחק עם ילדיך. דמיין את עצמך בשלום, נהנה מהשקט בחדר השינה שלך או מכל זמן אחר שתרצה להיות במקום הזה. כשאתה עושה מדיטציה, תת המודע שלך רגיש לתמונות החיוביות שאתה יוצר, כך שככל שתתרגל יותר, כך יהיה קל יותר.


דרך נוספת לעורר את תת המודע היא לשלוח אישורים ברורים וחיוביים לתת המודע שלך. תת המודע מורכב מהרצונות והזיכרונות העמוקים ביותר שלך. כשאתה שולח מסרים ברורים וחיוביים לתת מודע שלך, אתה שם את עצמך בקשר ישיר עם תוכן הזיכרונות הללו. עם חזרה עקבית על המסרים הללו, תת המודע שלך יקבל הודעות אישור הרבה יותר מהר מאשר אם פשוט תקשיב להודעות ותתעלם מהן.


אתה יכול גם להשתמש בכוחם של הודעות שמע ווידאו סאבלימינליות כדי לעורר את תת המודע שלך. אודיו סאבלימינל נועד לשלוח הודעה רק לתת מודע בעוד שלסרטון יש השפעה הרבה יותר גדולה. הודעת שמע תת-עילית מתנגנת עם התת מודע בזמן שהווידיאו מתנגן במסך מלא בטלוויזיה. שני המסרים נשמעים ונתפסים על ידי התת מודע בו זמנית. אתה יכול להיות בעל השפעה חיובית או שלילית על תת המודע שלך באמצעות שמע ווידאו תת-גבול. אנשים רבים משתמשים בשיטות אלה לפיתוח מצבי תודעה חדשים וחוויה של תוצאות יוצאות דופן.


ישנן דרכים אחרות לעורר את כוחו של תת המודע גם כן. אם אתה רוצה להגדיל את כוח הנפש שלך ולהפעיל בקרת מחשבה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות אישורים. ההצהרות פועלות בצורה שונה מאשר כשמשתמשים בתמונות או בתמונות עם המסרים הסובלימינלים שלך. באמצעות שימוש חוזר, אישורים מוטבעים בתת המודע שלך וניתן להשתמש בהם ביעילות לשינוי אופן פעולתו.


לא משנה באיזו שיטה תבחרו לעורר את כוחו של תת המודע שלכם, תצטרכו לזכור שזו איננה נוסחת קסם. אתה לא יכול פשוט לומר לתת המודע שלך ליצור כל מה שהוא רוצה ולצפות שדברים יקרו בדרך שלך. עם זאת, על ידי יישום עקבי של טכניקות הכוח התת מודע שלך, תתחיל לראות תוצאות ותתחיל ליהנות מהחיים במלואן. זכור, כל כוח שאתה רוצה בחיים יכול להיות מושג אם אתה מאמין שאתה יכול לגרום לזה לקרות.