את כישרון הריפוי של אורן רבים לא מצליחים להבין,

בעיות בעמוד השדרה יכולות לפגוע בעצמות הסמוכות לעמוד השדרה ביניהם עצמות הגב, הכתפיים, הידיים והרגליים. כאבים חזקים ותופעות רפואיות מסוימות אף גורמים לנכות ופגיעה משמעותית באופן התפקוד. כתוצאה מכאבים בעמוד השדרה, ההליכה, הישיבה ואפילו השכיבה יכולות להיפגע, ולהיות מלוות בכאבים נוראיים. פעמים רבות, הפתרון היחיד שהרופאים יציעו הוא ניתוח מורכב או זריקות שמסוכנות לאיברי הגוף הסמוכים.

איך אורן טיפל בד"ר ארקין

ד"ר ארקין סבל מכאבים עזים בעת ההליכה, הכאבים מנעו ממנו ללכת כראוי, והמעיטו את הזמן בו יכל לעמוד או להתנייד בהליכה. הרופאים נתנו לד"ר ארקין שתי אופציות: ניתוח או זריקה אפידוראלית. משני טיפולים פולשניים אלה העדיף ד"ר ארקין להימנע. הוא הגיע אל אורן דרך המלצה של רופאה שאורן טיפל בבתה, והוא לא יכל לצאת מרוצה יותר. "...הוא עושה דברים שאני לא מצליח להבין אותם למרות שאני רופא, והתוצאות הן הקובעות!". כבר מהטיפול השני, החל ד"ר ארקין לחוש טוב יותר, וההליכה הולכת ומשתפרת. "...אני הולך בלי כאבים!". בזאת, ד"ר ארקין מצטרף למאות רופאים ומומחים מתחום הרפואה הקונבנציונלית שממליצים על טיפולו של אורן מקרב לב.

דרך קסם שעובדת

את כישרון הריפוי של אורן רבים לא מצליחים להבין, אך מקבלים את התוצאות המדהימות שמוכיחות את עצמן כל פעם מחדש. אורן הוא אינו רופא, וטיפוליו לא מהווים תחליף לטיפול הרפואה הקונבנציונלית, אך הוא מטפל אלטרנטיבי מומחה בתחומו, ותחת ידיו החלימו מטופלים רבים. בטיפול של אורן, שמבוסס על חדירה לתת-מודע, ניתן לקבל תוצאות משביעות רצון כבר מהטיפול הראשון.

הליך פשוט ללא כאבים

הטיפול של אורן הוא הליך לא פולשני שאינו מלווה בכאב, והוא יכול רק להועיל. מטופלים רבים מוצאים את מזורם בדרכי ריפוי נסתרות וחלופיות, כמו שיטת הפסיכוקינזיס של אורן. לתיאום טיפול צרו קשר.