איך אורן משפר מצבים רפואיים שונים ?
איך אורן משפר מצבים רפואיים שונים

הגוף האנושי כולל בתוכו מערכות כה רבות, ועד היום מצבים רפואיים רבים נסתרים מהידע הנשגב של הרופאים. המקור לבעיות שונות יכול להית לא ברור, ובמקרים כאלה, קשה מאוד לרופאים להתאים טיפול שייתן תוצאות יעילות. מצבים נדירים יכולים להביא את האדם הסובל מהם לסבל כרוני, ולרופאים לחוש אובדי עצות. לפעמים, כל מה שצריך זוהי דחיפה קטנה לתת המודע של מוח המטופל.

הסיפור של בן ציון

בן ציון סבל מרגישות חמורה לקור, שגרמה לו לחלות ולהרגיש רע מאוד כאשר הוא נחשף לטמפרטורה קרה מהרגיל. המצב הרפואי הבלתי רגיל שלו גרם לו לבקר במרפאות רבות, אצל שלל מומחים, שלא מצאו פתרון לבעיה. בעזרת טיפול בשיטת תת-מודע ושימוש בצמחי מרפא שאורן נתן לו – במצבו של בן ציון חל שיפור ניכר. "לא האמנתי, חיכיתי הרבה זמן לפני שהחלטתי להגיע אל אורן – אבל כנראה שעשיתי צעד נכון..".

ריפוי בשיטת תת-המודע

שיטה זו מבוססת על טיפול אנרגטי חזק במהלכו פונה אורן אל תת המודע של המטופל, ומצווה עליו להחל בהליך ריפוי טבעי של הגוף. ממש כפי שהגוף מרפא את עצמו משפעת או שריטה, המוח האנושי מסוגל לרפא את הגוף באמצעות פקודה טבעית; אורן עוזר לקדם את התהליך הזה על שלל מכאובים. מזה שנים שאורן מטפל באלפי מטופלים, והתוצאות משביעות רצון.

קבוע פגישה ואורן ייתן מזור למכאוב

אורן ניחן ביכולת מופלאה להעניק מזור גם במקרים בהם מיטב המומחים הרימו ידיים. אורן הוא מטפל אלטרנטיבי, ולא רופא מוסמך. על כן, טיפוליו אינם מהווים שום תחליף לטיפולים מהרפואה הקונבנציונלית. את הריפוי הוא מעניק בקליניקה שלו, ושיטת הטיפול (פסיכוקינזיס) היא אינה פולשנית או מכאיבה. אחד היתרונות הוא שברוב המקרים התוצאות יעילות באמצעות טיפול אחד.