התוצאות היו מדהימות: הכאבים ביד חלפו,


איך אורן זריף ריפא בעיה ביד

תופעות בריאותיות ומחלות דוגמת "תסמונת התעלה הקרפלית" הן נפוצות מאוד בגפיים העליונות. בתסמונת זו, נוצר לחץ שונה מהרגיל בתוך תעלות הגפה, שמובילות למצב בו היד חוזרת ונרדמת. מלבד זאת, יש מגוון סוגים של כאבים בידיים, בעצמות או בשרירי הידיים, והרבה מאוד הכאבים הללו נגרמים כתוצאה משלל סיבוכים אפשריים. במקרים מסוימים הרופאים אינם יודעים להסביר כיצד התופעה התפרצה.

"אורן זריף ריפא אותי"

במילים פשוטות אלה, מתארת אביבה א' את הצלחת הטיפול של אורן זריף. אביבה הגיעה אל אורן חסרת אורן, כאשר היא סובלת מכאבים עזים ביד שגמרו להתקפי הירדמות היד באופן חוזר ונשנה. הרופאים לא הותירו לאביבה ברירה מלבד ניתוח. אביבה העדיפה לוותר על הליך פולשני ומפחיד כמו ניתוח והחליטה לחפש הליך אלטרנטיבי, אותו החליטה לנסות בקליניקה של אורן זריף. התוצאות היו מדהימות: הכאבים ביד חלפו, ונחסך מאביבה הצורך בניתוח. "אורן פתר לי את הבעיה לחלוטין", מספרת אביבה בשמחה.

הרופאים הרימו ידיים? אורן זריף לא!

אורן הוא מטפל אלטרנטיבי, שאינו מהווה תחליף לריפוי הרפואה הקונבנציונלית. גם אם הרופאים הרימו ידיים בעניין בריאותי כלשהוא, אורן זריף לוקח על עצמו לעזור למטופלים עד כמה שניתן באופן אלטרנטיבי. כפי שאלפי לקוחות מרוצים ממליצים, לאורן ניסיון רב שנים בטיפול מדהים וייחודי שמבוסס על העברת אנרגיה לתת מודע. יש לכם כאבים שלא חולפים? אורן יכול לעזור לכם כפי שעזר לאביבה ואחרים.

חסכו ניתוח והגיעו לאורן

כמו במקרה של אביבה, אנשים רבים הסובלים מכאבים או תופעות שונות חוששים רבות מניתוח פולשני ומעדיפים בכל מאודם לחסוך מעצמם את ההליך הקשה הזה וההחלמה, ולחפש תחליף ראוי. אורן מציע את התחליף הראוי הזה בעזרת הטיפול יוצא הדופן שלו בשיטת הפסיכוקינזיס.