איך אורן זריף עזר לפרופ' שניידר


איך אורן עזר לפרופ' שניידר

ברפואה הקונבנציונלית יש התקדמות רבה והיא מסוגלת לרפא תופעות רבות אשר קורות בגוף האדם. מיטב הפרופסורים, הרופאים והמומחים עושים כל שביכולתם כדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר. לעיתים, פתרון אפשרי יכול להיות טיפול לא קונבנציונלי, שמגיע מרפואות שונות, כמו הרפואה האלטרנטיבית. יותר ויותר מומחים בתחום הרפואה הקונבנציונלית מקבלים את פתרון הרפואה האלטרנטיבית של אורן זריף, מטפל עם ניסיון רב שנים בטיפול אנרגטי.

פרופ' שניידר: "השיטה של אורן זריף מדהימה"

פרופסור אלי שניידר הוא לא המומחה היחיד שחושב כך על שיטת הריפוי של אורן; הוא מצטרף לעשרות רופאים ואנשי מקצוע שמאשרים את הטיפול של אורן כטיפול שמוכח ביעילותו. פרופ' שניידר הוא לקוח מרוצה של אורן, שחוזר ומגיע אליו. לפני כעשור, אורן הצליח לשפר את מצבו של אביו של הפרופסור, שסבל מכאבים בצוואר. "אחרי טיפול אחד בלבד הוא הרגיש הרבה יותר טוב". ההצלחה האדירה הוכיחה את עצמה שנים לאחר מכן, כשפרופסור שניידר הביא את בתו לטיפול אורן. הבת, סבלה מכאבי ראש והרופאים לא הצליחו לעזור לכאבים לחלוף. בתוך שניות ספורות, קלט אורן את הבעיה ועזר לה להקל על הכאבים.

המלצה חמה של הפרופסור

פרופ' שניידר ממליץ לכולם לקבל טיפול מאת אורן, ומתרשם מאוד מהמקצועיות והזריזות של אורן. אורן הוא מומחה בתחום הרפואה האלטרנטיבית והוא אינו מתיימר להיות רופא קונבנציונלי. לרוב, וכפי שנוכחתם לדעת מהסיפור לעיל, נדרש טיפול אחד כדי לאתר את הבעיה ולעבוד עלייה.

שיטת הפסיכוקינזיס

מזה שנים שאורן מעניק טיפול יסודי למגוון לקוחותיו בשיטת התת-מודע. בשיטה זו, משדרים גלי אנרגיה חזקים למוח ודורשים ריפוי עצמי. השיטה הזו מוכיחה את היעילות שלה כל פעם מחדש. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? צרו קשר עוד היום.