איך אורן זריף החזיר את קולו של חיים?


איך אורן החזיר את קולו של חיים

בעיות במיתרי הקול ובראשן צרידות, יכולות להתפתח כתוצאה מדלקות, מחלות רקע, חשיפה לחומרים מסוכנים, עישון או מחלות גרוניות שונות. לפעמים, אין מרפא מלבד ניתוח במיתרי הקול. במקרה של חיים, שני ניתוחים לא הצליחו לרפא את הבעיה, אבל אורן זריף הצליח. מובא לפניכם סיפור בלתי יאומן של מטופל שאורן הצליח לעזור לו באופן בלתי נתפס.

הסיפור המרגש של חיים צביה

חיים צביה סבל מצרידות כרונית ועבר שני ניתוחים שלא הצליחו לטפל בבעיה. הוא החליט לגשת לטיפול אורן זריף, ובתחילה היה סקפטי מאוד. לאחר שני טיפולים, חיים עוד פיקפק ביעילות הטיפול, אך אשתו האיצה בו להיעזר בסבלנות, ואכן, הנס קרה: לאחר יומיים, חיים קם בבוקר כאדם חדש – הקול שלו חזר אליו כאילו לא נעלם מעולם. האמונה היא הגורם המשמעותי ביותר שמגדיל את סיכויי ההצלחה של טיפולים מכל הסוגים, ובעיקר טיפולים אנרגטיים שמבוססים על תת מודע ופקודות המוח.

אורן פתר בעיה כאילו לא קרתה מעולםהיכן שהרופאים לא הצליחו- באמצעות שני ניתוחים בגרונו של חיים, אורן זריף הצליח בגדול. זוהי הוכחה חיה ליעילות הטיפולים העוצמתיים של אורן, והוא ממשיך לטפל במסירות בחולים שפוקדים את הקליניקה שלו. אורן הוא מטפל אלטרנטיבי שמומחה בשיטת הפסיכוקינזיס – שיטה לפייה גלי אנרגיה חזקים מועברים למוח המטופלים ומתחילים הליך ריפוי טבעי. כפי שציינו קודם, האמונה והאופטימיות משחקים תפקיד חשוב בתהליך. לאורן ניסיון רב שנים בתחום, והוא יודע להתמודד עם כל בעיה או מכאוב.

קבעו פגישת ריפוי

אורן הוא אינו רופא קונבנציונלי, אלא מרפא אלטרנטיבי, וטיפולו אינו מהווה תחליף לטיפול הרפואה הקונבנציונלית. אלפי מטופלים מרוצים עברו תת ידיו של אורן, והם ממליצים בחום ומפרסמים את הנס שלהם בריש גלי בכל אמצעי הפרסום. מעוניינים בפלא? קבעו פגישת ריפוי.