אורן זריף סיפור מרגש כדאי לקרואנכות היא מוגבלות פיזית שמונעת מהאדם עצמאות ויכולה להיות קבועה או זמנית. במסגרת הנכות, נשלל מהאדם הסובל תפקוד שגרתי, ופעמים רבות הנכות מלווה בכאבים פיזיים ותחושה רגשית קשה. כעשרים אחוזים מכלל האוכלוסייה בישראל סובלת מנכות, וכמחצית מהם מדווחים כי הנכות מפריעה להם באופן יומיומי ברמות שונות. נכות יכולה לפקוד את האדם בכל גיל ומכל סיבוך רפואי כלשהו, ולכן היא נפוצה וקשה למנוע אותה.

איך אורן טיפל בדב ר'

דב ר' סבל מבעיה משמעותית בתפקוד רגליו; הבעיה הותירה אותו נכה, ומנעה ממנו תפקוד בשלל מצבים שגרתיים; עצמאותו נשללה ממנו, והוא לא יכל ללכת בכוחות עצמו. הרופאים הציעו לו פתרון בדמות ניתוח מסובך, ניתוח שדב חשש ממנו מאוד. במצב הנתון הזה, האופציה שלו הייתה להישאר סובל כל חייו. את המזור מצא אצל אורן זריף : אורן טיפל בו במסירות ומנע את הצורך בניתוח המסובך. לאחר טיפולו של אורן, חזר דב והלך בכוחות עצמו! המקרה המדהים הזה מראה כיצד שיטת הטיפול בתת-מודע פועלת לטובה ביעילותה. דב ואשתו מרוצים מאוד, וממליצים לכל מכריהם להשתמש בשירותיו של אורן.

שיטת ריפוי ייחודית

מזה שנים רבות שאורן מצטיין בריפוי אלטרנטיבי בעזרת השיטה הייחודית פסיכוקינזיס. בשיטה זו, מתבצע טיפול בקליניקה, במהלכו אורן חודר אל תת המודע של המטופל ודורש בריפוי גוף מיידי. המוח ניחן ביכולות עצומות לרפא את גופו, ואורן מעודד את היכולות האלה באמצעות אנרגיה. דב ורעייתו, ואלפי מטופלים אחרים, מעידים על טיב השיטה וממליצים בחום על שירותו של אורן.

טיפול אחד ויש תוצאות

ברוב המקרים יהיה צורך בטיפול אחד בלבד כדי לראות תוצאות משמעותיות. אורן הוא מומחה ברפואה אלטרנטיבית, אך זה לא הופך אותו לרופא מוסמך, ואין להסתמך על טיפוליו כתחלופה חופפת לטיפולי הרפואה הקונבנציונלית.